همکاری بوش و سونی

بوش و سونی از ابتدای سال 2017 ، طبق قراردادی که در سال گذشته میان این دو کمپانی به امضا رسید همکاری خواهند داشت. این قرارداد جهت همکاری تجاری در توسعه راهکارهای هوشمند و محصولات نظارت تصویری است.
طبق این قرارداد همکاری، این دو کمپانی تخصص های خود را در زمینه فناوری با یکدیگر ترکیب می کنند تا استانداردها را در صنعت تصویربرداری با رزولوشن بالا و محصولات تخصصی تصویربرداری در محیط های کم نور را ارتقاء دهند. به عنوان بخشی از این همکاری، مشتریان نظارت تصویری کمپانی سونی در تمامی بازارها به جز ژاپن می‌توانند از بخش خدمات فروش و بازاریابی کمپانی بوش استفاده نمایند.
طی این قرارداد، کمپانی سونی تخصص خود را در حوزه کیفیت سنسورهای تصویربرداری و عملکرد ارائه می دهد و کمپانی بوش نیز مجموعه فناوری های آنالیز تصویر درون دوربین را ارائه می کند که می تواند داده ها و اطلاعات را بررسی کند و همینطور فناوری های هوشمند را به خوبی تحلیل کند تا بیشترین میزان کیفیت تصویر را در حداقل پهنای باند و فضای ذخیره سازی داشته یاشد.
مشتریان دوربین های امنیتی کمپانی سونی از این پس خدمات تیم تخصصی بازاریابی و فروش کمپانی بوش را دریافت خواهند کرد. طی این خدمات آنها می توانند پشتیبانی مشتریان، خدمات پس از فروش و آموزش به زبان های مختلف را در 50 کشور در سراسر دنیا ارائه دهند.

Leave a comment